Peugeot Django Classic 50
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.
Kluczowa specyfikacja Peugeot Django Classic 50 2026
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 3.5 KM |
|---|
| obr./min przy mocy maksymalnej | 7700 obr./min |
|---|
| Moment obrotowy | 3.2 Nm |
|---|
| Układ paliwowy | Wstrzyknięcie |
|---|
| Starter | Elektryczny |
|---|
| przeniesienie napędu | Pas |
|---|
| Typ skrzyni biegów | Variomatic |
|---|
| Liczba cylindrów | 1 |
|---|
| Liczba taktów | 4-suwowy |
|---|
| Pojemność skokowa | 50 cm³ |
|---|
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy |
|---|
| skok | 75 mm |
|---|
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Wahacz |
|---|
| skok | 65 mm |
|---|
Podwozie
Hamulce przednie
| typ budowy | Pojedyncza tarcza |
|---|
Hamulec tylny
Wymiary i waga
| Długość | 1925 mm |
|---|
| Szerokość | 710 mm |
|---|
| Wysokość | 1190 mm |
|---|
| Rozstaw osi | 1350 mm |
|---|
| Wysokość siedzenia od | 770 mm |
|---|
| Masa sucha | 117 kg |
|---|
| Masa mokra | 126 kg |
|---|
| Kategorie prawa jazdy | AM |
|---|
| Zasięg | 380 km |
|---|
| łączna emisja CO2 | 45 g/km |
|---|
Wyposażenie
| wyposażenie | Komfort, Oświetlenie, Schowek, Schowek |
|---|
FAQ Peugeot Django Classic 50
- Który skuter jest lepszy? Peugeot Django Classic 50 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwie hulajnogi klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Peugeot Django Classic 50?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Scooter dostępność tego skutera jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Peugeot Django Classic 50.
- Jak popularny jest skuter Peugeot Django Classic 50?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na skuter Peugeot Django Classic 50.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów skuterów w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
Peugeot Django Classic 50 Zdjęcia